Skip to content

Poznaj KinoGram

KinoGram mieści się w przestrzeni Fabryki Norblina w Warszawie i swoim wystrojem nawiązuje do jej industrialnego stylu i historii. Wnętrza sal kinowych utrzymane są w chłodnym, artystycznym stylu vintage, przywodzącym na myśl złotą erę amerykańskich kin studyjnych. Ten stylowy klimat uzupełniony jest nastrojowym oświetleniem, które można dostosowywać do szczególnych warunków pory dnia lub roku.

W 7 kameralnych, klimatyzowanych i zaprojektowanych z dbałością o każdy szczegół salach może zasiąść 532 widzów – największa z nich przyjmie 112 osób a najmniejsza 48. Każda wyposażona jest w wygodne aksamitne kanapy i fotele oraz drewniane stoliki. 

Jak kupić bilet?

KinoGram-Mobile-App

To proste!

Bilety na seanse w KinoGram należy nabyć przez aplikację mobilną Fabryka Norblina lub przez stronę bilety.kinogram.pl. W przypadku braku dostępu do aplikacji, istnieje możliwość zakupu biletów na miejscu w kinie.

Widzowie KinoGram w swoich smartfonach mogą korzystać z aplikacji Fabryka Norblina, która m.in. ułatwia płacenie za parking, dostęp do kalendarza wydarzeń oraz zakup biletów.

Poniedziałek – piątek
10:00 – 12:00:  25 PLN
12:00 – 16:00:  35 PLN
16:00 – 24:00:  55 PLN

Sobota – niedziela
10:00 – 14:00:  35 PLN
14:00 – 24:00:  55 PLN

Bilety dla dzieci i młodzieży do lat 18 w cenie 25 PLN.

W każdą środę bilety dla Seniorów* w cenie 25 PLN przez cały dzień.
*osoby, które ukończyły 60. rok życia

Bilety zakupione w promocji nie podlegają wymianie oraz zwrotowi


Specjalne wydarzenia w KinoGram:

SILNE RAZEM: 75 PLN
Wieczór z Gildią Reżyserów: 55 PLN
Wieczór z Operą: 95PLN

Smaki świata z filmem: 95 PLN
Smaki dzieciństwa z filmem: 55 PLN

Wyjątkowe spotkania

Wieczór ze Sztuką

Cykl wyjątkowych spotkań, na których wielbiciele opery mogą zobaczyć słynne widowiska z największych światowych scen. Spotkanie poprzedza  rozmowa o świecie muzyki przy lampce wina.

KinoGram-1_1

1 na 1 z Gildią Reżyserów

W ramach współpracy kina KinoGram z Gildią Polskich Reżyserów w każdy poniedziałek o 19.00 odbywają się spotkania z cyklu „1 na 1”, na które składają się projekcje filmowe i dyskusje, w których biorą udział polscy reżyserzy filmowi. 

SON09148 1x1

SILNE RAZEM

Kobiecy cykl spotkań w KinoGram, w ramach którego pokazujemy ważne filmy dokumentalne, zapraszamy inspirujących gości i przy lampce wina dyskutujemy na istotne dla kobiet tematy.

Indie

Indie w KinoGram

W ramach cyklu INDIE w KinoGram gościmy kino prosto z Bollywood. Ale też zapraszamy na spotkania z medycyną ajurwedyjską i koncerty z udziałem muzyków hinduskich, grających na tradycyjnych instrumentach.

Kinogram_Smaki-Dziecinstwa

Smaki dzieciństwa z filmem

W kinie KinoGram bardzo ważnymi widzami są najmłodsi. Oprócz repertuaru bieżącego bogatego w filmy dla nich, odbywa się tutaj cykl „Smaki dzieciństwa”, w ramach którego kino serwuje ucztę dzieciom – pokazywane są filmy, którym towarzyszą popcorn i lemoniada. 

SmakiX

Smaki świata z filmem

„Smaki świata” to cykl kina KinoGram, który proponuje coś dla ducha i dla ciała! Podróżujemy na ekranie po całym świecie, pokazujemy filmy z różnych stron świata i delektujemy się kulinariami danego regionu. 

Gildia Reżyserów Polskich

Kinogram KIFF Anna Zoll
Gildia_Rezyserow_Polskich_Logo

Największe nazwiska polskiego filmu.

KinoGram to nie tylko seanse – to miejsce, które wpisuje się w mapę polskiego przemysłu kinowego. Jest prężnie funkcjonującą areną wydarzeń kulturalnych, dzięki współpracy z największym stowarzyszeniem, zrzeszającym największe nazwiska polskiego filmu – Gildią Reżyserów Polskich. 

Gildia ma swoją siedzibę w kinie KinoGram i objęła je swoim wsparciem merytorycznym. 

KinoGram BAR

14-metrowy, wielofunkcyjny bar to nowy wymiar smaku wizyty w kinie. Szerokie spektrum wszelakich spirytualiów, koktajle inspirowane szlagierami kinematografii oraz profesjonalny zespół barmański pod przewodnictwem Mistrza Świata Barmanów w stylu Flair – Tomasza Małka. 

Doskonałe miejsce spotkań w towarzystwie kultury, sztuki i filmu w akompaniamencie niestandardowych przekąsek i autorskich napojów.

Bar_KinoGram

Muzyka na żywo

Kinogram KIFF Anna Zoll
Logo-FFN

W każdy piątek i sobotę w KinoGram.

KinoGram jest kinem przyjaznym sztuce i artystom. Dlatego w Kinogram zapraszamy w piątki i soboty na wieczory z muzyką na żywo i szczególnie utalentowanymi artystami biorącymi udział w działach krzewiących sztukę prowadzonych przez Fundację Fabryki Norblina. 

Mamy nadzieję, iż muzyka wprowadzi Państwa w wyjątkowy nastrój i da wytchnienie w naszej przestrzeni kinowej. 

Flow Art House

Flow Art House – galeria sztuki, zrzeszająca najbardziej uznanych artystów i obiecujące młode talenty na terenie KinoGram 

• Malarstwo, rzeźba oraz fotografia

• Bogaty kalendarz wydarzeń – wernisaże, wystawy oraz spotkania z artystami i przedstawicielami świata kultury

• Profesjonalny personel, doradzający w tworzeniu kolekcji do prywatnych wnętrz, biur i przestrzeni publicznych.

KinoGram-Flow-Art-House

Festiwal KIFF

KIFF - logo - white

Autorski, międzynarodowy festiwal.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy KinoGram (KIFF) został stworzony przez kino KinoGram – miejsce we wspaniałej postindustrialnej przestrzeni dawnej Fabryki Norblina w Warszawie, stawiające na kulturę, gdzie można spotkać czołówkę polskich twórców filmowych oraz ludzi z branży z ich wykładami mistrzowskimi i prelekcjami. W KinoGramie odbywają się premiery filmowe, panele dyskusyjne, retransmisje wydarzeń kulturalnych.

KIFF to niezależny międzynarodowy festiwal filmów krótkometrażowych o długości od 3 do 30 minut. Mogą w nim brać udział zarówno profesjonaliści, jak i studenci oraz amatorzy. Do udziału w festiwalu kwalifikują się filmy dobrej jakości. Nie muszą być kręcone profesjonalnym sprzętem – każda technika jest możliwa. Idealny film na KIFF to taki, który ma dobrą, ciekawą historię, przesłanie dla świata, pokazuje wyjątkową osobę lub sytuację….

KinoGram_KIFF-statuetka

Aktualności

Kontakt

KinoGram
ul. Żelazna 51/53
00-841 Warszawa

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub na naszych mediach społecznościowych.

Na terenie Fabryki Norblina znajduje się podziemny parking z wjazdem od ul. Prostej. Bramki wjazdowe nie wydają biletów. Przy wjeździe system wczytuje tablice rejestracyjne pojazdu. 

Płatności za parking można dokonać na 2 sposoby: przez aplikację mobilną Fabryka Norblina lub w parkometrze przy schodach ruchomych na poziomie -1. W obu przypadkach należy wprowadzić numer rejestracyjny pojazdu. Pierwsze 2 godziny 50% taniej z aplikacją mobilną.

Bilety (zwrot, wymiana),
zakup voucherów:

Kontakt dla mediów,
promocja i reklama:

Edyta Bach

Eventy, wynajem:

Maciej Zoll

Kinogram logo
logo.b15f788e

© KinoGram 2022