Skip to content

Bob Marley w kinie KinoGram

Wczoraj, 6 lutego br., w kinie KinoGram w Fabryce Norblina w Warszawie, odbyła się oficjalna premiera najnowszego filmu w reżyserii, nagrodzonego Oscarem („King Richard: Zwycięska rodzina”), Reinalda Marcusa Greena„Bob Marley. One Love.  To opowieść o historii ikony muzyki reggae, twórcy takich hitów jak „Sun is shining”, „No woman, no  cry”, „Is this love”, „I Shot the Sheriff” czy „Iron Lion Zion”; jamajskiego wokalisty, który rozsławił ten gatunek muzyki na całym świecie. W rolę Marley’a wcielił się Kingsley Ben-Adir.

Na polskiej premierze „One love” w kinie KinoGram, która obyła się w rocznicę urodzin Boba Marley’a, jak zwykle dopisały gwiazdy! Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Mateusz i Paulina Damięccy, Marzena Rogalska, Katarzyna Bonda, Edyta Herbuś, Anna Markowska, Emilia Dankwa, Maria Pawłowska, Joanna Racewicz, Helena Norowicz. Nie mogło zabraknąć przedstawicieli świata muzyki. Gośćmi pokazu byli: Maria Sadowska i Adrian Łabanowski, Dorota Miśkiewicz, Antek Smykiewicz oraz… Kamil Bednarek z K-JAH, dzięki którym – po premierowym seansie – mogliśmy usłyszeć kilka utworów Marley’a na żywo!

Bob Marley. One Love” wchodzi do polskich kin 16 lutego 2024; więcej o filmie: https://tylkohity.pl/temat-tygodnia/bob-marley