Skip to content
Kinogram_Poznaj-Kinogram
Kinogram_Poznaj-Kinogram

Poznaj Kinogram

KINOGRAM mieści się w przestrzeni Fabryki Norblina w Warszawie i swoim wystrojem nawiązuje do jej industrialnego stylu i historii. Wnętrza sal kinowych utrzymane są w chłodnym, artystycznym stylu vintage, przywodzącym na myśl złotą erę amerykańskich kin studyjnych. Ten stylowy klimat uzupełniony jest nastrojowym oświetleniem, które można dostosowywać do szczególnych warunków pory dnia lub roku.

Seans z psem

Kim dla Ciebie jest Twój pies? Dla nas to przyjaciel. Kompan podczas przygód i pocieszenie w trudnych chwilach. Członek rodziny. Po prostu…

Mając na uwadze, że wszystkim na świecie powinno być dobrze stworzyliśmy przestrzeń i atmosferę na seanse z psami (szukajcie w repertuarze seansów oznaczonych ikoną psa!). To co Wam oferujemy to specjalnie przyciemnione światło oraz ściszony, delikatny dźwięk. Ponadto Twój przyjaciel otrzymuje od nas miskę z wodą, a jego miejsce jest całkowicie bezpłatne.

Delektujcie się wspólnym czasem!

Seanse dla grup

Zamów dowolnie wybrany przez Ciebie seans w Sali kinowej na wyłączność – dla grupy szkolnej, swojej firmy czy spotkania prywatnego. Poza filmami z bieżącego repertuaru, po potwierdzeniu z obsługą kina, możesz zorganizować pokaz przedpremierowy, bądź sięgnąć po starsze produkcje dostępne w formacie kinowym o wybranej przez Ciebie godzinie. Ekranizacje lektur szkolnych, czy filmy tematycznie związane z Twoją firmą? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać!

Kinogram KIFF Anna Zoll
Kinogram_Bilety

Ceny biletów

Normalne

55 PLN
Ulgowe (do lat 18)
25 PLN

Grupowy bilet szkolny

20 PLN

Dla Seniorów

25 PLN

Kinogram KIFF Anna Zoll
Gildia_Rezyserow_Polskich_Logo
Gildia_Rezyserow_Polskich_Logo

Największe nazwiska polskiego filmu

KinoGram to nie tylko seanse – to miejsce, które wpisuje się w mapę polskiego przemysłu kinowego. Jest prężnie funkcjonującą areną wydarzeń kulturalnych, dzięki współpracy z największym stowarzyszeniem, zrzeszającym największe nazwiska polskiego filmu – Gildią Reżyserów Polskich. 

Gildia ma swoją siedzibę w kinie KinoGram i objęła je swoim wsparciem merytorycznym. 

Kinogram KIFF Anna Zoll
IMG_0292
IMG_0292

Galeria HEBAN

Na terenie naszego kina znajdziecie również Galerię HEBAN.

To jest jedna z najlepszych w Polsce galerii specjalizująca się w wyposażeniu wnętrz.

Galeria Heban prezentuje światowe wzornictwo, a w swojej ofercie posiada luksusowe marki włoskie, hiszpańskie i niemieckie.

To spotkanie unikalnego, światowego designu w jednym miejscu!