Skip to content

Wynajem sali

Firmowy, kameralny event czy wielkie, spektakularne wydarzenie?

Niezależenie od tego, która z form znajdzie się w strefie Twoich potrzeb – my damy z siebie wszystko i pomożemy zorganizować KINOGRAM niezapomnianą imprezę na najwyższym poziomie.

To, co nas wyróżnia to wyjątkowe i niezwykle klimatyczne miejsce. Nasz zespół to w pełni wykwalifikowana kadra, która zadba o stronę techniczną Twojego eventu. O Wasze kubki smakowe zatroszczy się ultra profesjonalny team kucharzy, który przeniesie Was w zupełnie inny wymiar smaków. Reszta to tylko Twoja wyobraźnia i nasza praca.

Jednym słowem: KINOGRAM to miejsce, które pozwoli Ci stworzyć niezapomniane wydarzenie.

Tak może wyglądać
Twój event w KINOGRAM

KINOGRAM to wyjątkowa przestrzeń dająca możliwość organizacji różnych wydarzeń. Obejrzyj film i zobacz jak możemy dla Ciebie zaaranżować przestrzeń kina.

Seanse dla grup

Zamów dowolnie wybrany przez Ciebie seans w Sali kinowej na wyłączność – dla grupy szkolnej, swojej firmy czy spotkania prywatnego. Poza filmami z bieżącego repertuaru, po potwierdzeniu z obsługą kina, możesz zorganizować pokaz przedpremierowy, bądź sięgnąć po starsze produkcje dostępne w formacie kinowym o wybranej przez Ciebie godzinie. Ekranizacje lektur szkolnych, czy filmy tematycznie związane z Twoją firmą? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać!