Skip to content

Cykl ,,Kolory Kobiet x Silne Razem” w KinoGram

8 marca o godzinie 19:00 w sali oskarowej #7 odbędzie się pokaz specjalny filmu „Rose”, a gościem specjalnym będzie Magda Umer – polska piosenkarka, wykonawczyni poezji śpiewanej, a także twórczyni filmowa. Magda Umer hipnotyzuje wrażliwością, ale i ogromnym wyczuciem chwili. Dlatego nie może Was tu zabraknąć.

„Rose” to ciepły i optymistyczny film, który łamie obyczajowe tabu. Tytułowa bohaterka, w obliczu życiowej tragedii, nie zamierza pogrążać się w żałobie i bez końca rozpamiętywać przeszłości. Rose udowadnia, że trzeba cieszyć się każdą chwilą. Choć nie jest gotowa na samotność, postanawia rzucić dotychczasową rutynę i zacząć żyć… od nowa…

,,Kolory Kobiet x SILNE RAZEM” ukazują wyjątkowe filmy o kobietach. Zachęcają do dyskusji, ale i refleksji. Każdemu pokazowi towarzyszy wystąpienie gościa specjalnego. 8 marca spotkamy się z Magdą Umer.

Partnerzy nadchodzącego pokazu: Radio Kolor, Festiwal Filmowy Kamera Dawida, Ambasada Izraela, Instytut Francuski, Hotel SPA Talaria, Klinika Strzałkowski, Body Shop, L’Erbolario.