Skip to content

Filmowe Uczty Kulinarne w KinoGram

Filmowe Uczty Kulinarne to cykl spotkań w KinoGram. Widzowie mają niezwykłą okazję do spotkań z ciekawym człowiekiem reprezentującym kraj, którego dana uczta dotyczy, spróbować regionalnego jedzenia i wina, a także obejrzeć film – najczęściej związany z kuchnią, jedzeniem, kulinariami czy żywnością danego regionu.

Do tej pory odbyły się już w KinoGram uczty włoskie, izraelska, francuska oraz truflowa. Delektowaliśmy się smakiem potraw, obejrzeliśmy piękne filmy.

Przed nami kolejne uczty – najbliższe to hiszpańska i słodka!

Gorąco będzie 17 lutego w KinoGram! Almodovar, Penolope Cruz, hiszpańskie wino i tapas, czyli Hiszpańska Uczta Kulinarna z filmem „Matki równoległe”. 

A 24 lutego zapraszamy na „Słodką ucztę z filmem MASCARPONE” – będzie włoskie wino, włoskie słodycze i film! Przeniesiemy się do Rzymu. 

„Mascarpone” to komedia romantyczna w ciepłym włoskim stylu, z niezwykłym powiewem świeżości. Główni bohaterowie to współcześni trzydziestolatkowie żyjący w Rzymie, którzy wspierają się nawzajem i dzięki temu mogą spełnić marzenia o karierze i odnalezieniu prawdziwej miłości … do siebie.

Zapraszamy do wspólnej podróży po świecie, dzięki smakom i obrazom!

Bilety można rezerwować na www.bilety.kinogram.pl oraz w aplikacji FN.