Skip to content
Poznaj Kinogram
Poznaj Kinogram

Poznaj Kinogram

KINOGRAM mieści się w przestrzeni Fabryki Norblina w Warszawie i swoim wystrojem nawiązuje do jej industrialnego stylu i historii. Wnętrza sal kinowych utrzymane są w chłodnym, artystycznym stylu vintage, przywodzącym na myśl złotą erę amerykańskich kin studyjnych. Ten stylowy klimat uzupełniony jest nastrojowym oświetleniem, które można dostosowywać do szczególnych warunków pory dnia lub roku.

Seans z psem

Kim dla Ciebie jest Twój pies? Dla nas to przyjaciel. Kompan podczas przygód i pocieszenie w trudnych chwilach. Członek rodziny. Po prostu…

Mając na uwadze, że wszystkim na świecie powinno być dobrze stworzyliśmy przestrzeń i atmosferę na seanse z psami (szukajcie w repertuarze seansów oznaczonych ikoną psa!). To co Wam oferujemy to specjalnie przyciemnione światło oraz ściszony, delikatny dźwięk. Ponadto Twój przyjaciel otrzymuje od nas miskę z wodą, a jego miejsce jest całkowicie bezpłatne.

Delektujcie się wspólnym czasem!

Seanse dla grup

Zamów dowolnie wybrany przez Ciebie seans w Sali kinowej na wyłączność – dla grupy szkolnej, swojej firmy czy spotkania prywatnego. Poza filmami z bieżącego repertuaru, po potwierdzeniu z obsługą kina, możesz zorganizować pokaz przedpremierowy, bądź sięgnąć po starsze produkcje dostępne w formacie kinowym o wybranej przez Ciebie godzinie. Ekranizacje lektur szkolnych, czy filmy tematycznie związane z Twoją firmą? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać!

Kinogram KIFF Anna Zoll
Poznaj Kinogram

Ceny biletów

Normalne

55 PLN
Ulgowe (do lat 18)
25 PLN

Grupowy bilet szkolny

20 PLN

Dla Seniorów

25 PLN

Kinogram KIFF Anna Zoll
Poznaj Kinogram
Poznaj Kinogram

Największe nazwiska polskiego filmu

KinoGram to nie tylko seanse – to miejsce, które wpisuje się w mapę polskiego przemysłu kinowego. Jest prężnie funkcjonującą areną wydarzeń kulturalnych, dzięki współpracy z największym stowarzyszeniem, zrzeszającym największe nazwiska polskiego filmu – Gildią Reżyserów Polskich. 

Gildia ma swoją siedzibę w kinie KinoGram i objęła je swoim wsparciem merytorycznym. 

Kinogram KIFF Anna Zoll
Poznaj Kinogram
Poznaj Kinogram

Galeria HEBAN

Na terenie naszego kina znajdziecie również Galerię HEBAN.

To jest jedna z najlepszych w Polsce galerii specjalizująca się w wyposażeniu wnętrz.

Galeria Heban prezentuje światowe wzornictwo, a w swojej ofercie posiada luksusowe marki włoskie, hiszpańskie i niemieckie.

To spotkanie unikalnego, światowego designu w jednym miejscu!