Skip to content

Priscilla w kinie KinoGram

Wczoraj, 7 lutego, odbyła się w Kinogramie oficjalna premiera najnowszego filmu w reżyserii Sofii Coppoli„Priscilla”.  

To historia burzliwego małżeństwa Presley’ów opowiedziana oczami żony króla popu. Film powstał na podstawie jej pamiętnika – „Miłosny pamiętnik Priscilli Presley”. – Starałam się uchwycić, jak to było wejść w świat Elvisa, aby w końcu odnaleźć własne życie – mówi reżyserka, Sofia Coppola. – Jako artystka staram się ukazywać świat widziany oczami moich postaci, bez osądzania ich. W roli głównej, młodziutkiej Priscilli, występuje Cailee Spaeny. Na planie towarzyszą jej Jacob Elordi (Elvis) oraz – tu polski wątek(!) – Dagmara Domińczyk (matka Priscilli).

Oficjalna premiera najnowszego filmu Sofii Coppoli w kinie KinoGram przyciągnęła wiele polskich gwiazd. Wśród gości premierowego wieczoru pojawili się m.in.: Katarzyna Warnke, Anna Rusowicz, Michał Milowicz, Monika Richardson, Lidia Popiel, Emilia Dankwa Grażyna Szapołowska.

–  Sofia Coppola to gwarancja dobrego kina – mówi Tomasz Koć, dyrektor programowy kina KinoGram. – Wchodzimy w świat Elvisa Presley’a, ale tym razem – pamiętając ostatni obraz Baza Luhrmanna z Austinem Butlerem w roli głównej – z innej strony. Oczami Priscilli poznajemy nieznaną historię słynnej pary z Graceland. Wydaje mi się, że będzie to jeden z najpopularniejszych filmów zbliżających się walentynek, na świętowanie których zapraszam serdecznie do kina KinoGram! – dodaje.

Szczegóły oferty walentynkowej w KinoGramie dostępne: TUTAJ

„Priscilla” Sofii Coppoli już od 9 lutego 2024 w KinoGramie ; więcej o filmie: https://priscilla.bestfilm.pl/https://priscilla.bestfilm.pl/