Skip to content

Silne Razem, „Miłość bez ostrzeżenia” i Joanna Kulig!

Kolejna, jubileuszowa, 10. odsłona cyklu SILNE RAZEM w kinie KinoGram przed nami! Tym razem widzimy się w czwartek, 7 marca 2024. Na ekranie – przedpremierowo(!) – „Miłość bez ostrzeżenia” z Anne Hathaway, Marisą Tomei, Peterem Dinklagem oraz Joanną Kulig (na zdjęciu), która będzie gościem specjalnym naszego spotkania!

W skrócie o filmie. Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie. To błyskotliwa komedia romantyczna o wszystkich odcieniach miłości, która rozgrywa się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku.

Film „Miłość bez ostrzeżenia” zdobył w tegorocznych Złotych Globach nominację za najlepsza piosenkę, „Addicted to Romance” w wykonaniu Bruce’a Springsteena.

Po projekcji filmu zapraszamy na dyskusję, którą poprowadzi Magdalena Kuszewska – dziennikarka, ekspertka intymności, autorka książki pt.„Gładko. O polskim wstydzie, obsesji młodości i intymnych operacjach plastycznych”.

Patronat nad marcową odsłoną SILNYCH RAZEM objął magazyn FORBES WOMEN.

Serdecznie zapraszamy! Bilety dostępne TUTAJ.

Partnerami tej edycji są: Mokobelle, Caudalie, Duende, Oslo Skin Lab, Talaria Resort & SPA, Klinika Strzałkowski, Mag.nifier oraz Dental Beauty Clinic.