Skip to content

Oferty

KinoGram to nie tylko repertuar kinowy i wydarzenia specjalne. Proponujemy wiele rozwiązań, które sprawią, że nasze miejsce stanie się jeszcze bardziej interesujące dla Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.

Sale na prywatne projekcje 

Zaproś przyjaciół, znajomych, współpracowników na prywatną projekcję filmową w najlepszej jakości. Możesz wybrać film z oferowanych w danym momencie przez dystrybutorów, możemy też zamówić film na indywidualne życzenie. W ramach pokazu prywatnego oferujemy serwis kelnerski do foteli. Lokalizacja w centrum miasta, z wygodnym dojazdem. Najwyższej jakości technologia.

Zadzwoń i zarezerwuj salę na prywatną projekcję filmową! 

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem tel. 660 725 534 oraz mailem wynajemsali@kinogram.pl.

WYNAJMIJ SALE

Dzieci i młodzież
do 18 lat płacą mniej!

W KinoGram codziennie bilety po 25 PLN dla dzieci i młodzieży do lat 18 na seanse do godziny 18.00! Wszystkie tytuły w specjalnej cenie! Można je kupić na stronie i w aplikacji FN.

Przy wejściu na salę poprosimy o okazanie dowodu/ legitymacji potwierdzającej wiek – nie zapomnijcie zabrać ze sobą dokumentu!

272835967_242126694756630_8944024898946656213_n

Kinogram przyjazny psim przyjaciołom

KinoGram nowe, tętniące życiem miejsce kultury i butikowe, najbardziej ekskluzywne kino, prawdopodobnie jako jedyne w Warszawie otworzyło swoje podwoje dla psów. Na wybrane seanse można tutaj przyjść ze swoim ulubieńcem. Psy są tutaj mile widziane, nie ma też ograniczeń co do ich wielkości. 

Dla czworonożnych przyjaciół na wybranych seansach czekać będą pierwsze rzędy. Seanse dla właścicieli psów są dostępne codziennie o różnych porach, choć raczej nie są to seanse o późnych godzinach, kiedy w kinie jest więcej widzów. Na specjalnych seansach, dla komfortu psa, dźwięk jest ustawiony ciszej niż zwykle, nie są w tej opcji wyświetlane filmy z dźwiękiem w systemie Dolby Atmos (byłoby to zbyt głośnie dla naszych pupili). 

Trzeba też wiedzieć, że opiekunowie odpowiadają za swoje psy i ewentualne szkody przez nie wyrządzone. Jeśli pies nie jest szczęśliwy w kinie i coś mu przeszkadza, lepiej go wyprowadzić z sali. 

Bilety do KinoGram na seanse oznaczone ikonką pieska można zakupić w aplikacji mobilnej.

KinoGram-pies