Skip to content

Mikołajki z MY3 w kinie KinoGram!

„Mikołajki z MY3 w kinie KinoGram” – wyjątkowe wydarzenie dla dzieci i okazja do wspólnego świętowania nadchodzącego Bożego Narodzenia razem z idolkami najmłodszych: Amelką, Olą i Sandi. 3 godzinne warsztaty z zespołem zapewnią fanom zespołu MY3 niezapomniane wrażenia. Oto program spotkań, który zaplanowaliśmy w KinoGramie w dn. 3 grudnia br.:

 ⭐️Zrób to z nami – dziewczyny z MY3 nauczą uczestników jak zrobić sztuczny śnieg za pomocą kilku produktów, które znajdą się w każdym domu! 

 ⭐️ Interaktywna przygoda– uczestnicy warsztatów wezmą udział w interaktywnej przygodzie, w której pomogą uratować święta. Na ekranie w sali kinowej obejrzą fabularną, świąteczną przygodę My3, a ich zadaniem będzie pomóc wokalistkom wspólnymi siłami stworzyć rekordowej długości łańcuch z papieru 🎄 pokażą również jak zadbać o ekologię w trakcie zabawy.

 ⭐️ Śpiewaj z nami! – który fan zespołu nie marzył o tym, by zaśpiewać na scenie ze swoimi idolkami. Teraz będzie to możliwe! Świąteczne karaoke z MY3 sprawi, że każde dziecko poczuje się jak gwiazda estrady.

 ⭐️ Meet&Greet – co to za spotkanie bez wspólnych rozmów, zdjęć i filmików na pamiątkę? Dziewczyny z My3 zapraszają na fanowskie spotkanie.

 WAŻNA INFORMACJA! Dzieci, które ukończyły 10. rok życia mogą uczestniczyć w seansie samodzielnie z zastrzeżeniem, że to rodzice oraz opiekunowie prawni ponoszą wyłączną odpowiedzialność za dzieci pozostawione na terenie kina bez ich opieki.

Data, godzina: 3 grudnia 2023 r., start godz.: 11:00.

Bilety dostępne TUTAJ