Skip to content

Walentynki czyli zakochani w kinie KinoGram!

Zapraszamy na magiczny wieczór w kinie, gdzie będziemy mieli okazję delektować się wyjątkowymi filmami pełnymi miłości, śmiechu i wzruszeń. To będzie nasz własny, mały – filmowy raj! Na ekranie m.in. przedpremierowo „Bulion i inne namiętności”, „One Love. Bob Marley” oraz „Priscilla” i „Obsesja”.

Razem z filmami, które na pewno Was poruszą, będziecie mieć okazję cieszyć się świeżym i pysznym sushi* bez wychodzenia z kina. Czeka Was prawdziwa uczta smaków! Wyjątkowe koktajle, pyszne sushi, dobre kino – to idealne połączenie na wieczór 14 lutego! ❤️

Bilety dostępne TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!

 

*Zamów rolkę sushi (california gold z surowym i opalanym łososiem (8 szt.) – 50 zł, z krewetką w tempurze, ogórkiem, rzodkiewką oshinko, porem, roszponką oraz spicy majo) wraz z biletem (promocja dotyczy tylko seansów filmowych 14.02.2024 r. zamówionych przez stronę internetową: www.bilety.kinogram.pl do wyczerpania zapasów; promocje nie łączą się).

**Regulamin. 1. Voucher na sushi należy odebrać przy kasie skanując bilety.  2. Otrzymany żeton należy wymienić na barze na 1 rolkę sushi  (1 żeton = 1 rolka). 3. Voucher na sushi można zakupić jedynie poprzez naszą stronę internetową www.kinogram.pl. 4. Voucher na sushi można zakupić do seansów filmowych odbywających się dnia 14 lutego 2024 r. 5. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. 6. Promocje nie łączą się. 7. KinoGram zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji promocyjnej wcześniej, aniżeli 14.02.2024 r.