Skip to content

„Wehikuł Harel” z Olgą Drendą – podcast na żywo w kinie KinoGram

W czwartek, 29.06, o godzinie 18:00, w kinie Kino KinoGram, nagranie kolejnego odcinka z serii Vogue Polska PODCAST LIVE z publicznością.

Tym razem, zapowiada się zderzenie światów: tam i wtedy z tu i teraz. Cofniemy się Wehikułem do codzienności lat 90.; będzie o dress-codzie – poliestrowych mundurkach i fartuszków, wyposażeniu piórnika i plecaka, modnych książkach, obowiązkowych hitach kinowych tamtych lat i jak wpływa to na nasz współczesny świat.

Jak przeszłość kształtuje nasze obecne życie? Skąd brało się wiedzę o tym, co modne, a co nie? Dlaczego tak bardzo kochaliśmy listy przebojów, tak muzyczne jak i ubraniowe?

Współprowadzącym podróż w czasie będzie Olga Drenda – pisarka, tłumaczka, badaczka polskiej popkultury z przełomu wieków. Od dekady opowiada o tym na profilu Duchologia i w książkach „Duchologia polska. Rzeczy i ludzie w latach transformacji” oraz „Wyroby. Pomysłowość wokół nas”, w felietonach dla „Tygodnika Powszechnego” i w podcaście „Dziś” prowadzonym z Jackiem Paśnikiem.

Zapraszamy do KinoGramu!

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na stronie TUTAJ

#kinogram#podcastlive#vogue#voguepolska#podcast