Skip to content

Zaplanuj Walentynki w kinie KinoGram!

Randka w kinie z okazji święta zakochanych to jeden z najbardziej romantycznych sposobów na spędzenie tego wyjątkowego dnia! Z okazji Walentynek, w kinie KinoGram przygotowaliśmy specjalny repertuar. To będzie tydzień premier, w którym zagramy kilka tytułów z miłosną historią w tle.

Titanic 3D

Z okazji swojego 25-lecia, produkcja Titanic wróci do kin w zremasterowanej wersji w technologii 3D 4K HDR. Na wielkim ekranie będzie można ponownie przeżyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych tragicznych historii miłosnych. Fabuła oczywiście pozostanie bez zmian, ale reżyser zadbał o mały smaczek. Podobno naukowiec Neil deGrasse Tyson kilka lat temu napisał maila do Jamesa Camerona, w którym wykazał, że dotychczasowo ukazywany w filmie układ gwiazd nie jest zgodny z tym, jaki występował podczas rzeczywistej tragedii Titanica z 14 na 15 kwietnia 1912 roku. Reżyser postanowił naprawić ten błąd, a efekty będziemy mogli od 10 lutego zobaczyć na wielkim ekranie.

Magic Mike. Ostatni Taniec.

Magic Mike powraca na scenę po długiej przerwie. Jego interes nie wypalił, więc spłukany musiał zatrudnić się jako barman na Florydzie. Z nadzieją na polepszenie swojej sytuacji, Mike wyjeżdża do Londynu z bogatą celebrytką, która kusi go propozycją nie do odrzucania. Jak skończy się ta historia? Jedno jest pewnie! Channing Tatum i Salma Hayek sprawią, że parkiet zapłonie!

Heaven in Hell

Historia o szaleńczej miłości i wirze namiętności dojrzałej kobiety – Olgi (Magdalena Boczarska) i o 15 lat młodszego faceta Maksa (Simone Susinna), o którym marzą dziewczyny.  Olga stanie przed ogromnym dylematem – płomienny romans, czy rozwaga? Jednak tęsknota za spontanicznością młodej dziewczyny nie da jej spokoju. Kiedy głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują wybory kochanków. Czy uda im się pokonać przeszkody na drodze do bycia razem?